Witamy w skyVac® Polska

Dzięki ponad czterdziestoletniemu doświadczeniu w opracowywaniu wydajnych odkurzacze rynnowe i sprzętu czyszczącego o dużym zasięgu, marka skyVac® jest znana jako jedna z najbardziej innowacyjnych linii produktów w międzynarodowej branży sprzątania.

Oferujemy zestawy do wysokościowego odkurzania do wysokości do 12 metrów, w skład których wchodzą rury ssawne wykonane z włókna węglowego wraz z akcesoriami oraz odkurzacze dostosowane do potrzeb klienta oraz rodzaju zasysanego materiału.

Rury ssawne o długości 1,5 metra mogą być łączone w dłuższe odcinki dostosowane do pożądanej wysokości odkurzania do 12 metrów. Alternatywę stanowi zestaw teleskopowy z wysuwaną rurą zapewniający zasięg do 8,5 m. Rury ssawne charakteryzują się niską masą, co umożliwia sprawne i łatwe odkurzanie nawet na dużych wysokościach. Zestawy dostępne są również w wersji ATEX – umożliwiającej odkurzanie w strefie zagrożenia wybuchem Z-22.

Posiadamy szereg systemów skyVac® odpowiednich dla zastosowań przemysłowych, komercyjnych i domowych.

CZYSZCZENIE RYNIEN

 

Spinaclean skyVac® jest liderem w zakresie czyszczenia rynien. Ultralekkie zestawy Elite charakteryzują się mniejszą wagą. Jedna rura od długości 1,5 m waży zaledwie 180 g. Dodatkowo system Elite charakteryzuje się większą średnicą (50 mm) oraz wzmocnieniem łączenia rur za pomocą klamr. Zestawy Elite zapewniają szybkie i wygodne czyszczenie zatkanych rynien do wysokości 12 metrów. Oczyszczanie rynien może swobodnie przeprowadzić 1 osoba.

  Video

skyVac Interceptor

 

Odkurzacz rynnowy skyVac® Interceptor do odkurzania na mokro i sucho zasilany jest spalinowym silnikiem Hondy i jest całkowicie niezależny od zasilania elektrycznego, więc nie ma potrzeby korzystania z zasilania sieciowego lub generatorów.

 

 • podciśnienie 386 mbar
 •  przepływ powietrza 480 m3/h
 • moc 3,6 kW
 • 90 litrowy zbiornik

 

KOMERCYJNE ODKURZANIE
NA WYSOKOŚCI DO 12 METRÓW

Zestawy do odkurzania są idealnym rozwiązaniem w przypadku czyszczenia dużych przestrzeni komercyjnych, centrów handlowych, hal dworcowych, biurowców, obiektów sportowych, kościołów itp. Umawiają łatwe odkurzanie trudnodostępnych i wysoko położonych miejsc, bez konieczności wykorzystania technik alpinistycznych, rusztowań czy podnośników.

  Video

PRZEMYSŁOWE ODKURZANIE WYSOKOŚCIOWE ATEX

Zestawy do wysokościowego odkurzania idealnie sprawdzają się w przemysłowych warunkach. Mogą być stosowane m.in. do odkurzania konstrukcji hal, rurociągów, tras kablowych, ścian czy też urządzeń. Dodatkowo oferujemy zestawy z certyfikatem ATEX.
skyVac® ATEX to najlżejszy i najbardziej wszechstronny system ATEX na świecie odpowiedni dla stref zagrożenia wybuchem Z-22 lub stref pyłu palnego klasy M. Zaprojektowane do użytku w strefie Z-22 takich jak na przykład miejsca występowania pyłów cementowych, węglowych, mąki, cukru, kawy itp. Zestawy są w pełni kompatybilne zarówno z mobilnymi odkurzaczami jak i instalacjami centralnego odkurzania.

  Video

skyScraper roof cleaning tool

skyScraper czyszczenie dachów

 

Nasz system czyszczenia dachów skyScraper® to opłacalny sposób na usuwanie niepożądanego mchu i brudu z różnych profili dachowych, a wszystko to z bezpiecznego miejsca na ziemi.

 

  Video

skyVac® Elite

skyVac® Elite to rury ssące z klamrami zaciskowymi wykonane są z włókna węglowego, i nadają się idealne do codziennego czyszczenia rynien. Jedna rura o długości 1,5 metra waży zaledwie 280 g i tym samym jest to najlżejszy z dostępnych na rynku systemów czyszczenia rynien.

Pobierz plik Digital PDF Elite Pole, aby uzyskać więcej informacji.

hi flow tool
zakres narzędzi końcowych
Elite-Pole-Lock-Gif

Bezpiecznie podłącz swoje kijki

gutter cleaning with suction pole
Zasięg do 40 stóp – 12 m

SYSTEMY INSPEKCYJNE

Zestawy inspekcyjne składają się z kamery oraz wyświetlacza. Urządzenia połączone są ze sobą bezprzewodowo, nie jest wymagana żadna aplikacja ani dostęp do sieci WiFi. Kamera umożliwia obserwowanie na żywo strefy odkurzania a duży, kolorowy wyświetlacz zapewnia dobrą widoczność. Zestawy inspekcyjne dostępne są również w wersji umożliwiającej rejestrowanie

Podstawowe parametry:

  • duży wyświeltlacz4 x 3″  TFT LCD
  • doświetlające diody LED zamontowane w kamerze o zasięgu 2 m, obsługiwane z poziomu monitora
  • funkcja 3 x Zoom (na ekranie i przy przechwytywaniu obrazu)
  • ręcznie regulowany obiektyw kamery
  • niezawodna transmisja sygnału w zasięgu do 50 m
  • nagrywanie dźwięku (do odtwarzania przez urządzenie zewnętrzne)
  • akumulator o czasie pracy ok. 2-3 godzin
  • lekkal konstrukcja
   camera inspection system
   Camera-Recordable
   recordable camera specs
   telescopic_inspection_pole__new_
   Recordable image library screen
   recordable camera specs 2

   AKCESORIA skyVac®

   Oferujemy szeroką gamę gamę akcesoriów do odkurzania na wysokości

   ZOSTAŃ DYSTRYBUTOREM skyVac®…

   Jako światowy lider w dziedzinie wysokiej klasy sprzętu próżniowego oferujemy dystrybutorom na całym świecie możliwości szybkiego rozwoju biznesowego dzięki naszej znanej na całym świecie linii produktów skyVac®.
   Dzięki ciągłym inwestycjom w innowacyjne produkty na wysokim poziomie gwarantujemy, że marka skyVac® pozostanie w czołówce branży środków czystości, dzięki czemu sprzątanie na wysokim poziomie będzie bezpieczne, proste i opłacalne.

   Posłuchaj opinii niektórych z naszych obecnych partnerów

   Skontaktuj się z SkyVac Polska

    Imię*

    Firma

    Adres e-mail*

    Telefon

    Wiadomość

    Czy chcesz otrzymywać czasu e-mailem informacje o naszych produktach i usługach?

    Tak

    Wyrażam zgodę na przechowywanie przez SkyVac.com informacji o mnie zgodnie z polityką prywatności

    Tak